Wychowanek PKS-u w Akademii Ekstraklasy !

Wychowanek PKS-u trafia do Akademii EKSTRAKLASY !

Hubert Śliczniak (na zdjęciu) po sześciu latach spędzonych w Łanach zmienił barwy na Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA. Były już bramkarz PKS-u zdążył w sobotę zadebiutować w barwach klubu z Wrocławia w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy.

Hubert trafił do Nas w 2014 roku, po kilku miesiącach zdecydował, że jego ulubioną rolą na boisku jest bronienie
Nasz wychowanek przebył w Łanach przez kategorie Żak, Orlik i Młodzik. Przez wszystkie lata był przykładem systematyczności i pracowitości. W ciągu tych sześciu lat odbył najwięcej treningów ze wszystkich zawodników obecnych w klubie. Jego rozwój umiejętności był podstawą do bycia czołową postacią drużyny oraz zdobycia wielu nagród indywidualnych na turniejach.

Transfer Huberta jest dla Nas ogromną satysfakcją i motywacją  Zmiana barw jednak nie kończy współpracy Huberta z trenerem P.Wolfingerem. Obaj nadal mają okazję do pracy, tyle, że w barwach innego klubu.

Hubertowi i jego rodzicom dziękujemy za wzorową współpracę przez sześć lat, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki by kiedyś ta przygoda przerodziła się w karierę !