30 lat PKS-u !

Dziś przypadają DWA niezwykłe jubileusze w Naszym klubie :

Prezes Zbigniew Wolfinger obchodzi jubileusz 65 urodzin, które są zarazem jubileuszem 30-lecia istnienia PKS-u.

Kto zna Prezesa ten wie, że powiedzenie "nie ma ludzi niezastąpionych" jego nie dotyczy. Zarówno klub jako organizacja jak i obiekty, z których na co dzień korzysta to przede wszystkim jego zasługa. Gdyby nie dążenie do realizacji pomysłów oraz praca wykonana przez wiele lat jesteśmy przekonani, że do dziś w Łanach nie powstałby ani obiekt sportowy ani klub piłkarski.

Jubileusz klubu to data rozegrania pierwszego meczu PKS-u w rozgrywkach ligowych. 30 lat temu PKS zadebiutował na piłkarskiej mapie Polski meczem o mistrzostwo klasy B, w którym pokonał w Łanach Świteź Wiązów 3-0.

W tym wyjątkowym dniu jubileuszu Prezesa i Klubu cieszymy się z możliwości tworzenia tej niezwykłej społeczności.

Założycielowi PKS-u życzymy zdrowia, niemalejącej liczby powodów do radości oraz satysfakcji z działalności organizacji, którą zbudował (dosłownie i w przenośni).