Relacje z meczów Młodzików !

IV Liga Okręgowa Młodzików

Moto-Jelcz Oława 2-4 PKS Łany

bramki : 2x Traczyk, Mróz, Książek

I połowa

II połowa

PKS Łany 1-4 I KS Ślęza Wrocław

bramka : Kunysz

Forza Wrocław 6-0 PKS Łany

PKS Łany 0-3 AP Brzeg Dolny

I połowa

II połowa

Relacja Trenera :

" Po zwycięstwie w dobry stylu w Oławie, czuliśmy się bardzo mocni przed następnymi spotkaniami.

Niestety, nasze ostatnie 3 spotkania były bardzo pechowe.

Grając u siebie ze Ślęzą Wrocław wyglądaliśmy bardzo dobrze indywidualnie pod względem taktycznym oraz technicznym niestety zawiodło przygotowanie kondycyjne.

W następnym spotkaniu z Forzą Wrocław chcąc uwypuklić nasze atuty zdecydowaliśmy się na delikatną modyfikacje ustawienia. Ta mała zmiana przyniosła fatalne skutki gdyż naszym zawodnikom było bardzo ciężko się odnaleźć co poskutkowało wysoką porażką.

W ostatnim spotkaniu zabrakło nam wykończenia, gdybyśmy zdobyli chociaż jedną bramkę czuje żebyśmy wygrali to spotkanie. Jednak również decydującym czynnikiem był przebłysk geniuszu zawodnika z Brzegu, który wygrał gościom mecz w pojedynkę.

W efekcie 3 ostatnie mecze to 0 punktów, ale na pewno najbardziej cieszy rozwój indywidualny naszych chłopców z rocznika 2009, którzy to coraz częściej biorą na siebie odpowiedzialność podczas gry i pokazują, że chcą być wiodącymi zawodnikami w tej grupie już teraz."