Relacje z meczów Młodzików !

IV Liga Okręgowa Młodzików

AP Brzeg Dolny 3-1 PKS Łany

bramka : Kłapkowski

I połowa

II połowa

PKS Łany 2-5 FC Wrocław Academy

bramki : 2x Traczyk

PKS :Kunysz - Kobylański, Włodarski, Gróbarczyk, Cedro, Traczyk, Książek, Bajorek, Kłapkowski oraz Głowacki, Mikos, Mróz, Gnacy

I połowa

II połowa

Trener Łukasz Arndt :

"3 dni, 2 mecze, 2 różne drużyny.

W czwartkowym meczu z Brzegiem Dolnym chcieliśmy utrzymywać się długo przy piłce i spokojnie budować akcję oraz wykorzystywać szerokość boiska wiedząc, że mamy przewagę fizyczną.

Niestety, przeciwnicy zaskoczyli nas dobrze przygotowanymi skrzydłowymi oraz wyprowadzali piekielnie skuteczne kontry po których nasz bramkarz Julek Kunysz broniąc wręcz w niemożliwych sytuacjach wyrósł na prawdziwego lidera drużyny.
Mecz w środku tygodnia oraz daleki wyjazd również nie pomogły. Byliśmy zbyt statyczni i powolni, a nasz główny atut, czyli chęć zaskoczenia przeciwnika nie był w ogóle widoczny.

2 dni później nasi chłopcy wyszli na boisko już mniej apatyczni i za wszelką cenę chcieli zdominować rywali z Wrocławia. Po części im się to udało, bo wynik końcowy absolutnie nie odzwierciedla tego jak ten mecz wyglądał. Byliśmy szybcy, zawzięci i dokładni przy konstruowaniu akcji. Brakowało nieco zimnej krwi przy wykończeniu oraz w kluczowych sytuacjach pod własnym polem karnym. Trzeba zaznaczyć, że 3 bramki straciliśmy po indywidualnych błędach co na pewno nie pomogło w osiągnięciu korzystnego rezultatu.

Po meczu z Academy schodzimy jednak z boiska z podniesioną głową i już w najbliższą sobotę w Oławie postaramy się zmazać z nas plamę porażki."