Grupa PRO dla wiodących zawodników !

Wraz z początkiem września planowany jest start nowej grupy w naszej Akademii.Grupa PRO to nowy projekt skierowany do wiodących zawodników PKS-u z różnych kategorii wiekowych.

Od zawsze naszym priorytetem było szczególne wsparcie dla zawodników wyróżniających się w swoich kategoriach, utworzenie grupy PRO będzie kolejnym krokiem w tym kierunku.

Nowa grupa będzie funkcjonować jako dodatkowy trening indywidualny, prowadzony przez trenera PKS Łany. Nominacje do członkostwa i szczegóły organizacyjne będą przygotowane przez sztab trenerski Naszego klubu.

Trenerem odpowiedzialnym za rozwój indywidualny grupy PRO będzie Łukasz Arndt. Grupa będzie zbudowana z maksymalnie 8 zawodników z roczników 2009-2013.