Sezon 2019/2020

Sezon 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami zatem publikujemy informacje dotyczące najbliższej przyszłości.

Drużyna Oldboy w nowym sezonie będzie bronić tytułu Mistrza I Ligi. Podobno limit piłkarskiego szczęścia w ubiegłym sezonie został wykorzystany na kilka lat do przodu, jednak jesteśmy przekonani, że nasza najstarsza ligowa drużyna po raz kolejny będzie walczyć o najwyższe cele.

Grupy Młodzieżowe

MŁODZIK (2007/2008)

Drużyna Młodzików dziś (poniedziałek, 12.08) powraca do treningów po wakacyjnej przerwie. W tym miesiącu drużyna odbędzie cztery treningi w Łanach, a następnie wylatuje na obóz do Portugalii. Po powrocie czeka nas już rywalizacja ligowa. W rundzie jesiennej PKS będzie rywalizował w V Lidze Okręgowej Młodzików, a rywalami będą zespoły znane nam z ubiegłego sezonu. Liga zmieniła nazwę z III na V w wyniku zmian nazewnictwa dokonanej przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej ale prócz nazwy nie zmieniło się nic.

Terminarz – tutaj

Mecz I kolejki w Strzelinie został przełożony na 11.09 g.18:30

Mecze domowe w soboty g.10:00

Terminy treningów : Poniedziałek, Środa, Piątek g.17:00

ORLIK (2009/2010)

Jak co roku kolejny rocznik Żaka wchodzi w kategorię Orlik, w tym sezonie Orlikami stają się chłopcy z rocznika 2010. Nie zmienia się Trener odpowiedzialny za szkolenie młodych graczy i nadal będzie to Daniel Pudys.

ŻAK (2011/2012)

Skrzaty z rocznika 2012 stają się już Żakami. Grupa złożona z rocznika 2011/2012 będzie trenować pod okiem Trenera Daniela Pudysa.

SKRZAT (2013 i młodsi)

Nasza najmłodsza kategoria wiekowa będzie czerpać radość z zajęć piłkarskich u Trenera Michała Kacy, świeżo upieczonego licencjata Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Treningi : Wtorek i Czwartek g.17:00

Treningi Orlików, Żaków i Skrzatów rozpoczną się w pierwszym tygodniu września.

Kadra trenerska :

Koordynator oraz Młodziki : Paweł Wolfinger – UEFA B, Magister AWF Wrocław

Orliki i Żaki : Daniel Pudys – UEFA Grassroots C, Licencjat AWF Wrocław (w trakcie studiów magisterskich)

Skrzaty : Michał Kaca – UEFA Grassroots C, Licencjat AWF Wrocław

Bramkarze

W związku z funkcjonowaniem w Łanach Centrum Szkolenia Bramkarzy prowadzenie szkolenia graczy na tej pozycji będzie spoczywać na trenerach CSB. Treningi bramkarskie będą podlegać pod organizację CSB, wszelkie szczegóły zostaną wyjaśnione na zebraniach organizacyjnych na początku września.

Już teraz zachęcamy nowe osoby do dołączenia do naszych grup

Więcej informacji pod nr. 721 618 226