Relacje ze spotkań Żaków !

Relacje ze spotkań Żaków

"W minionym tygodniu drużyna Żaków dwukrotnie miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i uzdolnień sportowych.

W środę, 11 listopada, w dniu Narodowego Święta odzyskania przez Polskę niepodległości, PKS Łany wziął udział w turnieju Respect CUP zorganizowanym właśnie z tej okazji. Naszymi rywalami były: zespół gospodarzy - Respect Wrocław - oraz drużyny Silesia Wrocław-Gaj i Parasol Wrocław. Z każdym z nich rozegraliśmy dwudziestominutowe mecze podzielone na dwie dziesięciominutowe części. W zaciętych, pełnych sportowej walki pojedynkach byliśmy świadkami mnóstwa składnych akcji i wielu pięknych goli, również autorstwa zawodników w niebiesko-białych barwach. Z turnieju wracamy z pucharem, medalami oraz trzymeczowym doświadczeniem, które dobrze przepracowane na treningach, w przyszłości przełoży się na nasze umiejętności.

Gospodarzom oraz Urzędowi Miasta dziękujemy za zorganizowanie turnieju, który sprawił ogromną radość wielu młodym piłkarzom.

PKS :

1. Barczyński Kacper

2. Grzesik Jan

3. Masłowski Dawid

4. Wacławski Filip

5. Wojnar Marcin

6. Zaremba Krzysztof

Trzy dni później, w sobotę, 14 listopada na własnym obiekcie podjęliśmy dwie drużyny Olympicu Wrocław. W systemie "każdy z każdym" rozegraliśmy cztery dziesięciominutowe mecze sparingowe. Zobaczyliśmy dużo chęci do gry, woli sportowej walki, zaangażowania i oczywiście mnóstwo zdobytych goli. Meczowe doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i pozwoli efektywny rozwój naszych młodych piłkarzy.

Dziękuję drużynom Olympicu oraz ich trenerom za odwiedziny i sportowa rywalizację. Liczymy na kolejne owocne spotkania w przyszłości.

PKS :

1. Barczyński Kacper

2. Grzesik Jan

3. Gurazdowski Jakub

4. Masłowski Dawid

5. Wacławski Filip

6. Wojnar Marcin

7. Zaremba Krzysztof

Dziękuję również rodzicom zaangażowanie w proces szkolenia swoich dzieci i ich udział w meczach. Jesteście bardzo ważną częścią naszej piłkarskiej układanki i dzięki Waszej pomocy Wasze dzieci, nasi zawodnicy, mogą spokojnie, zdrowo i efektywnie przygotowywać się do przyszłej rywalizacji na najwyższym piłkarskim poziomie.

Mam nadzieję na liczny udział w przyszłych meczach naszego klubu. Do zobaczenia na treningach! "