Relacje z meczów Skrzatów !

Drużyna Skrzatów w ostatnich tygodniach rozegrała 2 mecze sparingowe z rówieśnikami z Pogoni Oleśnica. Przedstawiamy relację trenera Michała.

29.05 vs Pogoń Oleśnica w Łanach

Skrzaty PKSu mieli zaszczyt rozegrać sparing w Łanach z drużyną Pogoni Oleśnica. Spotkanie było bardzo wyrównane, mogliśmy zobaczyć dużo bramek po obu stronach. Wyróżniającymi się zawodnikami w meczu byli Marek Kurłowicz – dobrze czuł się na każdej pozycji , Szymon Jaworski oraz Ignacy Białkowski – świetnie radzili sobie z omijaniem przeciwników, chłopaki są bardzo dynamiczni oraz Julian Kruk, który potrafił wybronić dużo niebezpiecznych uderzeń do bramki PKSu.

PKS : Marek Kurłowicz, Mateusz Świątek, Leon Kunysz, Adrian Urpic, Szymon Jaworski, Kacper Czupyt, Tomasz Kędzierski, Julian Kruk, Karol Pawlak, Konrad Garbaczewski, Ignacy Białkowski

12.06 vs Pogoń Oleśnica w Oleśnicy

Kolejny mecz sparingowy skrzaty rozegrały tym razem na wyjeździe. Rewanż z Pogonią Oleśnica był w nieco bardziej okrojonym składzie, ale to nie zmienia faktu, że skrzaty sobie świetnie poradziły. Zawodnicy często wymieniali się pozycjami, żeby poćwiczyć różne role boiskowe, było znaczna ilość uderzeń do bramki przeciwnika, co też pozwoliło na zdobycie dużej ilości bramek oraz nie zabrakło licznych zwodów. Świetną postawą bramkarską wykazywał się Julian Kruk. Bardzo dobrą szybkością wykazywał się Mateusz Zapotoczny. Niesamowicie skutecznymi uderzeniami do bramki wykazał się Adrian Urpic oraz Marek Kurłowicz. Piękną postawę obronną wykazał się Tomasz Kędzierski wraz z Oliwierem Piniło, który zadebiutował w PKSie. Na wielkie wyróżnienie zasługuje Tadeusz Szczepanik – praktycznie nie do przejścia z licznymi groźnymi uderzeniami na bramkę.

PKS : Julian Kruk, Marek Kurłowicz, Tadeusz Szczepanik, Oliwier Piniło, Adrian Urpic, Tomasz Kędzierski, Mateusz Zapotoczny