Relacje z meczów Młodzików !

Relacje z meczów ligowych drużyny Młodzik. Drużyna przeszła w ostatnim czasie rewolucję kadrową, kilku zawodników nadal nie powróciło do treningów po poważnych urazach co ma przełożenie na postawę zespołu w rozgrywkach ligowych. Po dość wyrównanym meczu z AP Duda przyszły dwie bardzo wysokie porażki.

vs AP Duda 2-4

Przeciwnik na zbliżonym poziomie, niestety błędy indywidualne przy ustawieniu w obronie skutecznie wybiły nam z głowy marzenia o 3 punktach.

Wyróżniający się zawodnicy: Julian Kunysz, Adrian Chebes

vs Strzelinianka 0:12

Daleki wyjazd i okrojona kadra skutecznie pokazała nam nad czym musimy pracować. Zawodnicy pomimo dobrych pierwszych 20 minut ustąpili lepiej dysponowanemu przeciwnikowi.

Wyróżniający się zawodnicy: Julian Kunysz, Julian Pawluczak

vs AP Jedenastka Kąty Wrocławskie 0:17

Nasza najwyższa porażka wcale nie rozpoczęła się od kanonady przeciwników. Pierwsza połowa bardzo dobra z kilkoma odważnymi próbami pod polem karnym przeciwnika, druga połowa kompletnie nas rozbiła.

Wyróżniający się zawodnicy: Julian Kunysz, Bartosz Głowacki