Relacje z gier grup młodzieżowych !

Żaki

W sobotę, 20 dnia lutego drużyna Żaków rozegrała serię sparingów z zespołami AP Szansy oraz Parasola Wrocław. Mecze odbyły się na obiekcie, na którym na co dzień trenuje zespół AP Szansy.

Pod tzw. balonem przy Stadionie Olimpijskim drużyna PKS Łany świetnie się spisała atakując bramkę przeciwnika w porywającym stylu jednocześnie broniąc zaciekle swojej. Mnóstwo dryblingów, ciekawych podań, składnych akcji oraz strzałów do bramki sprawiło, że występ naszego zespołu można uznać za udany.

PKS Łany: Barczyński Kacper, Grzesik Jan, Krzaczek Adam, Kusio Tymon, Masłowski Dawid, Pawlicki Mikołaj, Szarszewski Piotr, Wojnar Marcin, Zaremba Krzysztof

Dziękujemy zespołowi AP Szansa za zaproszenie! Drużynie gospodarzy oraz zespołowi Parasol Wrocław dziękujemy za pojedynki pełne emocji i zdrowej rywalizacji.

Młodziki

Moto-Jelcz Oława 7 – 0 PKS Łany

Pierwszy mecz sparingowy w warunkach uprawniających do gry w piłkę nożną. Na mecz została powołana kadra meczowa składająca się ze wszystkich członków drużyny MŁODZIK. Spotkanie zostało rozegrane w formacie 3 x 25 minut. Wynik spotkania ustalony na podstawie bramek z 2 pierwszych tercji.

Pomimo mocno niekorzystnego wyniku cieszy postawa zawodników po meczu. Konstruktywna rozmowa i zauważenie na gorąco swoich niedoskonałości pokazuje wartość tej ekipy. Czeka nas dużo pracy, ale chłopcy pomalutku przekonują się co chcemy grać, a rywal z Oławy skutecznie pokazał nam to, jak można wykorzystywać na boisku swoje atuty.

PKS : Kłapkowski – Kobylański, Włodarski, Książek – Mróz, Gróbarczyk, Cedro, Bajorek – Traczyk oraz Szulc, Kunysz, Gnacy, Małyszka, Blicharski