Rekordowa wygrana Młodzików

V Liga Okręgowa Młodzików

PKS Łany 14-0 (5-0)Kolektyw Radwanice

Bramki : 5x Popek, 3x Zawanowski, 2x Góral, 2x Ziobrowski, 1x Traczyk, 1x Rudawski

Pierwszy domowy mecz w sezonie i od razu rekordowe zwycięstwo. O tym, że najlepiej czujemy się na naszym boisku wiemy doskonale i przekonał się o tym zespół z Radwanic, który wystąpił w tym spotkaniu w składzie z zawodnikami z rocznika 2007.

PKS : Śliczniak – Włodarski, Popiołek, Gróbarczyk – Ziobrowski, Popek – Dunajski, Zawanowski, Góral oraz Traczyk, Rudawski

Wynik świadczy o tym jaki przebieg miały te zawody i kto dominował na boisku a opis poszczególnych bramek zastąpi niebawem video z meczu. Bardzo dobra gra PKSu od początku do końca spotkania. Dojrzałość piłkarska oraz umiejętności to aspekty, które doprowadziły do takiego rezultatu. Mimo wysokiego prowadzenia do przerwy drużyna była zmotywowana do utrzymania odpowiedniego tempa gry do ostatniego gwizdka.

Znakomicie spisał się nowo pozyskany Oskar Zawanowski, który daje nam w ataku bardzo ważny element, mianowicie oprócz bardzo dobrej gry 1x1 Oskar ma umiejętność strzelania bramek czyli aspektu, z którym borykamy się od wielu sezonów. Równie dobrze w meczu prezentowali się pozostali zawodnicy ale na wyróżnienie najmocniej zapracowali Popuś (nie tylko ze względu na 5 strzelonych bramek), który jest w niesamowitej formie i Igor dla którego był to sprawdzian w nowej boiskowej roli, sprawdzian który zdał bardzo dobrze.

Swoje premierowe bramki zdobyli Igor i Oskar oraz Wiktor i Eryk dla których z pewnością będzie to motywacja do dalszej pracy na treningach.

W najbliższym tygodniu czekają nas 2 ligowe pojedynki : w środę w Strzelinie ze Strzelinianką oraz w sobotę we Wrocławiu z FC Academy.

Patrząc na postawę drużyny w sobotę i rosnącą formę zespołu czekamy na te mecze z niecierpliwością.

BRAWO PKS !