PKS Vice Mistrzem I Ligi Oldboy !

Drużyna OLDBOY PKS ŁANY Vice Mistrzem I Ligi Oldboy w sezonie 2019/2020

"Informujemy, że Zarząd Ligaoldboy podjął decyzje o zakończeniu rozgrywek Ligaoldboy sezonu 2019/2020 W związku z tym na podstawie Regulaminu Rozgrywek ustalono kolejność końcową (...) "

Pełne oświadczenie dostępne

PKS ze stratą dwóch punktów do lidera kończy sezon na II miejscu. Bilans rozegranych spotkań
6 zwycięstw - 3 remisy - 0 porażek.

Bilans bramkowy : 29 : 9

Po ubiegłorocznym triumfie PKS zdobyta kolejne cenne trofeum do klubowej galerii. Był to wyjątkowy sezon z wiadomych powodów natomiast osiągnięty rezultat nie był dziełem przypadku.

Czy PKS miał szansę na obronę tytułu zdobytego przed rokiem ? Z pewnością tak, bo strata do I w tabeli Śląska Wrocław wynosiła jedynie 2 punkty a bezpośredni mecz zakończony wynikiem 2-2 wskazał, że poziom oby tych ekip jest bardzo wyrównany.

Kolejny sezon kończymy na podium najwyższej Ligi Oldboy w województwie.

GRATULACJE dla całego zespołu !

Już teraz wiemy, że rozgrywki 2020/2021 będą nietypowe, mocno zmieniona zostanie formuła rozgrywek.