PKS triumfuje w Sobótce !

PKS triumfuje w Sobótce !

Turniej Halowy w Sobótce

Zespół Młodzików PKS-u w pierwszy weekend po wznowieniu treningów w nowym roku uczestniczyli w turnieju halowym organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej Sobótka w Sobótce. PKS reprezentowały 2 zespoły, a osiągnięte wyniki wskazują że był to bardzo udany występ.

PKS I : Śliczniak – Popek, Popiołek, Ziobrowski, Góral, Zawanowski

PKS II : Śliczniak – Dunajski, Traczyk, Libura, Włodarski, Kłapkowski

W turnieju uczestniczyło 6 zespołów z 3 klubów : APN Sobótka, PKS Łany i Sokół Smolec.

PKS I triumfował we wszystkich 5 meczach i zakończył turniej bez straty bramki co dało zdecydowane zwycięstwo w turnieju. Najwięcej goli w zespole zdobyli Góral i Zawanowski (po 5). Dobra gra zawodników przełożyła się na dobre rezultaty.

PKS II rywalizację rozpoczął od 2 porażek, po których przyszły 2 remisy, a zwycięstwo w ostatnim meczu dało ostatecznie miejsce na podium (III). Zwłaszcza postawa w ostatnim pojedynku dostarczyła nam dużo dobrej gry, emocji i bramek po składnych akcjach.

Najlepszym bramkarzem organizatorzy uznali zawodnika PKS-u : Huberta Śliczniaka. Blisko korony króla strzelców byli Góral i Zawanowski ale do tytułu zabrakło 1 trafienia.

Był to udany wstęp w nowy rok, w którym nie planujemy już rywalizacji na parkiecie. Kolejna okazja do rywalizacji w najbliższą sobotę kiedy zagramy sparing z AP Duda i I KS Ślęza Wrocław na głównym boisku Stadionu Olimpijskiego.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości