Nowy trener w PKS-ie !

Z radością przedstawiamy nowego członka sztabu szkoleniowego Naszej Akademii - Trenera Pawła Kościółka !

Nasz nowy trener posiada licencję UEFA B oraz doświadczenie w pracy szkoleniowej między innymi Akademii Miedzi Legnica. W klubie z Legnicy oprócz pracy szkoleniowej w kategoriach Żak i Orlik Paweł był odpowiedzialny za budowanie struktur Akademii oraz koordynowanie działań najmłodszych grup młodzieżowych.

Paweł Kościółek jest licencjonowanym spikerem Ekstraklasy, przewodniczącym komisji ds. mediów DZPN, współautorem książki "Idol" - Janusz Sybis i współwłaścicielem portalu PodWroclawskie.pl

Paweł będzie odpowiedzialny za proces szkoleniowy w grupie Żaków Młodszych. Witamy trenera na pokładzie i jesteśmy przekonani, że będzie to długa i owocna współpraca !