Zawodnik Miesiąca - Wrzesień 2019 - Kacper Popek

Zawodnik Miesiąca to nowa inicjatywa w naszym klubie. Jest to projekt nagradzania zawodników, wyróżniających się swoją postawą na treningach, meczach i turniejach.

Co miesiąc spośród wszystkich zawodników grup młodzieżowych : Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki kadra trenerska PKSu wybiera gracza, który za swoją znakomitą postawę zostaje nagrodzony. Nagrodą będzie bon podarunkowy w wysokości 100 zł do wykorzystania u naszego partnera technicznego – JAKO Polska, pamiątkowy dyplom oraz informacja na naszych kanałach : strona klubowa oraz Facebook.

Na ocenę postawy chłopców składa się : frekwencja na treningach, zaangażowanie w procesie szkoleniowym, postawa na meczach i/lub turniejach, zachowanie względem grupy i trenera.

Każdy miesiąc sezonu 2019/2020 będzie miał swojego zwycięzcę. Inicjatywa możliwa jest dzięki wsparciu ludzi dobrej woli – sponsorów, każda nagroda dedykowana jest przez dane przedsiębiorstwo / osobę za co z góry dziękujemy.

Nagroda może być przyznana kilkukrotnie tej samej osobie. Liczymy, że „Zawodnik Miesiąca” dodatkowo zmotywuje wszystkich naszych podopiecznych do procesu doskonalenia zarówno w klubie jak i na co dzień.

Pierwszym zawodnikiem miesiąca został – Kacper Popek, zawodnik grupy Młodzik, który we wrześniu 2019 zaprezentował znakomitą formę :

frekwencja na treningach – 100 % - 9/9
4 mecze ligowe - 4 zwycięstwa
10 goli + 3 asysty

Oprócz znakomitych statystyk Kacper imponował pracowitością na treningach i ciągłą chęcią samodoskonalenia za co duże brawa i zasłużona nagroda !

GRATULACJE

Lista zwycięzców w zakładce – O Nas – Zawodnik Miesiąca

Sponsorem nagrody dla zawodnika Września 2019 jest Wulkanizacja Dobrzykowice :

Dobrzykowice ul.Stawowa 47 / tel. 889 712746

W ofercie :

wymiana opon / wyważanie kół / przechowywanie opon / naprawa opon / sprzedaż opon / programowanie czujników ciśnienia