Relacja OLM : PKS vs Piast Żmigród !

• autor: paweladmin, 2018-11-05 21:39

Nietypowo bo w poniedziałek (29.10) PKS rozegrał kolejny mecz ligowy w Lidze Okręgowej Młodzików.

Tym razem w Łanach gościliśmy lidera - MKS Piast Żmigród, nasi rywale we wcześniejszych 11 kolejkach zdobyli komplet punktów.

Relacja w rozwinięciu.

Okręgowa Liga Młodzików
PKS Łany 3-4 (0-2) Piast Żmigród
bramki : 3x Krzywda

Mecz z liderem tabeli – drużyną, która co tydzień zwycięża kolejne mecze był emocjonującym i ciekawym widowiskiem. Tak jak wskazuje wynik mecz był wyrównany i mimo przewagi fizycznej rywali, a zwłaszcza jednego z nich nasz zespół nie poddał się, podjął walkę prezentując momentami znakomitą postawę. Jestem przekonany, że :
1. Jeśli mecz trwał by jeszcze kilka minut to padłby gol wyrównujący, ostatnie minuty to nasza dominacja i kolejne próby wyrównania.
2. Nie wszystkie decyzje arbitra dotyczące spalonych były dobre, było ich kilkanaście, dodam jedynie, że zaleceniem UEFA jest interpretowanie sytuacji sporych na korzyść drużyny atakującej.

PKS : Śliczniak – Ziobrowski, Popiołek, Gróbarczyk – Zając, Dzięcioł – Krzywda, Kozubek, Góral oraz Popek,  Zimny, Rudyk, Włodarski

Brawa dla zespołu bo zagrał najlepszy mecz w tym sezonie piłkarsko przewyższając lidera tabeli. Podziękowania dla naszych kibiców, wsparcie z trybun z pewnością dodawało drużynie pozytywnych bodźców.

Bardzo dobry mecz z niewielką ilością błędów, niestety przy większości bramek rywali nie byliśmy wstanie zniwelować różnicy fizycznej.

Na duże brawa zapracował Tycjan, nie tylko za zdobycie 3 goli.

Zdjęcia - tutaj
Relacja drużyny ze Żmigrodu – tutaj