Relacja OLM : PKS vs FC Wrocław Academy

• autor: paweladmin, 2018-10-02 23:22

Młodziki PKS-u w sobotę odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Na boisku w Łanach gospodarze pokonali 7-0 FC Wrocław Academy III.

Relacja z meczu w rozwinięciu.

Okręgowa Liga Młodzików

PKS Łany 7-0 (3-0) FC Wrocław Academy III

Bramki : 3x Krzywda, 2x Kozubek, Dzięcioł, Włodarski

PKS : Śliczniak – Dunajski, Popiołek, Gróbarczyk – Zając, Dzięcioł – Krzywda, Kozubek, Popek oraz Góral, Ziobrowski, Włodarski

Wysoka wygrana PKS-u była efektem bardzo dobrej postawy zawodników oraz całej drużyny. Zaczynając od bramkarza, a kończąc na ostatnim z rezerwowych każdy obecny na meczu zaprezentował wysoką albo bardzo wysoką formę. Nasza przewaga przez cały mecz spowodowała, że rywal jedynie kilkukrotnie gościł pod naszą bramką. Mecz mógł rozpocząć się dla nas od utraty bramki ale znakomitą ( i nie wiem jakich jeszcze określeń można tu urzyć) popisał się Hubert, obrona której nie powstydziłby się sam Manuel Neuer. Po chwili po akcji rozpoczętej od Huberta Tycjan jednym dotknięciem piłki zagrywa piłkę do Emka, a ten pięknym lobem umieszcza piłkę w okienku bramki.

Kolejne bramki były efektem dobrej gry kombinacyjnej. Najładniejsza akcja w naszym wykonaniu niestety nie została sfinalizowana skutecznie jednak atak zbudowany kilkoma podaniami na 1 lub 2 kontakty był ozdobą tego meczu.

Ten mecz i ta wygrana była ważna dla nas również ze względów mentalnych, po dwóch wyjazdowych porażkach chcieliśmy zakończyć złą passę i zrobiliśmy to w znakomitym stylu. Wielkie brawa dla drużyny za poziom zaprezentowany w sobotę i przede wszystkim za utrzymanie wysokiego tempa gry przez cały mecz pomimo rosnącej różnicy w wyniku spotkania.

Kolejne zawody w sobotę w Łanach, gdzie rozpoczniemy rewanże, a naszym rywalem będzie Tęcza Brzezia Łąka.