• autor: paweladmin, 2018-06-10 12:00

Sobota była dniem rywalizacji Młodzików i Orlików PKS-u !

Obie drużyny zagrały swoje mecze w Łanach, drużyna Młodzików podejmowała w meczu ligowym Sokół Smolec, natomiast drużyna Orlików rozegrała mecz sparingowy z Parasolem Wrocław.

Relacje w rozwinięciu.

Liga Okręgowa Młodzików

PKS Łany 4-3 Sokół Smolec

bramki : 2x Podlewski, Żabski, Kruk

PKS : Rudyk, Grabarek, Sztaba, Fajdasz, Żabski, Krzywda, Podlewski, Zwarycz, Kozubek oraz Kruk

Trener Kamil Kozieł : "Ważne trzy punkty Młodzików. W sobotnim spotkaniu podejmowaliśmy Sokół Smolec z którym mieliśmy okazję rywalizować w ciągu ostatniego roku juz piąty raz. Poraz kolejny nasz zespół wygrał spotkanie co nas bardzo cieszy. Nie uniknęliśmy niestety błędów w grze co było skutkiem straty aż trzech bramek. Zawodnicy oddali dużo zdrowia na boisku i walczyli do końca. Sama gra niezadowala nas do końca bo wiemy że popełniliśmy sporo błędów w obronie jak i w ataku ale miejmy nadzieję że w kolejnym spotkaniu z Miliczem zminimalizujemy je do zera. Ambicją nadrobiliśmy spore niedociągnięcia taktyczne i techniczne lecz pracujemy nad tym aby podejmować dobre decyzje na boisku co w tym meczu lekko kulało. Kolejny mecz z Miliczem w środę. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników aby pokazali się z jak najlepszej strony i wracali z zadowoleniem z dalekiego wyjazdu."

Orliki grupa Biała vs Parasol Wrocław

PKS : Hubert - Igor, Oskar, Łukasz, Popuś, Miki W, Kuba, Tycjan

Kolejny w tym sezonie sparing z Parasolem po raz kolejny okazał się dobrą decyzją. Ciekawy mecz z wieloma dobrymi zagraniami zawodników obu klubów. Wyrównany pojedynek, z którego zadowoleni są trenerzy obu zespołów. Wynik ostatecznie na korzyść zespołu z Wrocławia, który w końcówce osiągnął przewagę wynikającą głównie z szerszej kadry natomiast doceniamy klasę przeciwnika. Powoli patrzymy na to co czeka nas w przyszłym sezonie ale końcówka obecnego zapowiada się ciekawie.