• autor: paweladmin, 2018-04-25 09:34

Drużyna Młodzików w sobotę zmierzyła się w Łanach z UKS-em AS Milicz.

Orliki z grupy Białej rozegrali mecz sparingowy z Olympic'iem Wrocław.

Relacje z meczów w rozwinięciu.

Liga Okręgowa Młodzików

PKS Łany 4-4 UKS AS Milicz

bramki : 3x Krzywda, Żabski

PKS : Rudyk, Żabski, Sztaba, Grabarek, Kozubek, Fajdasz, Kruk, Podlewski, Krzywda oraz Zwarycz

Pierwsze punkty do ligowej tabeli. Z jednej strony pozytyw ale mamy wielki niedosyt. Wiemy że poraz kolejny oddajemy przeciwnikowi punkty. Ten mecz mogliśmy spokojnie wygrać lecz po raz kolejny zabrakło koncentracji do końca i było mnóstwo indywidualnych błędów w obronie. Przed nami mecz ze Smolcem który odbędzie się w środę i liczymy na godną postawę naszych zawodników i chęć zwycięstwa do ostatniej minuty spotkania.

Orliki gr. Biała vs Olympic

Za nami wartościowy sparing rozgrywany na nowo powstałym boisku przy ul. Sztabowej. W I fazie sparingu rywalizowaliśmy grając 6+1. Nasza gra była płynna ale często brakowało dokładności, momenty bardzo dobrej gry przeplataliśmy z chwilami słabszej postawy, cieszy stale rosnące tempo w konstruowaniu ataków. W II fazie rozegraliśmy mecz wg przepisów kategorii Młodzik czyli na większym boisku i z większą liczbą graczy : 8+1. Był to dla nas drugi sprawdzian w takim ustawieniu i po początkowo panującym chaosie z czasem nasza gra uległa poprawie. Ostatecznie wygrywamy ostatni pojedynek 3-1. Gra 9x9 pokazała jak ważnym etapem będzie dla nas przejście do kategorii Młodzik w nowym sezonie. Cieszy mnie bardzo obecność na meczu Łukasza, który niebawem powróci do treningów.

PKS : Hubert - Oskar, Igor, Tycjan, Popuś, Miki W, Miki G, Maciek, Dominik, Kuba, Karol

Zdjęcia tutaj