• autor: paweladmin, 2018-04-11 09:26

Kolejne starcie ligowe w Lidze Okręgowej za naszą drużyną Młodzików, tym razem przeciwnikiem był zespół FC Wrocław Academy.

Młodsi koledzy z grupy Białej Orlików rozegrali w Łanach trójmecz z APN Talent Trzebnica i Olympic Wrocław.

Relacje w rozwinięciu.

Liga Okręgowa Młodzików

PKS Łany 0-3 FC Wrocław Academy

Kolejny mecz i kolejna dawka nowych doświadczeń. Niestety w drugim meczu wiosennych rozgrywek przegrywamy z FC Wrocław Academy. Zabrakło nam w tym meczu cwaniactwa, wiary w swoje umiejętności i chęci do zmiany wyniku do ostatnich minut. Drugi mecz w którym nie strzelamy bramki aczkolwiek mamy dogodne sytuacje podbramkowe. Na niekorzystny wynik również złożył fakt iż przed meczem patrzymy na przeciwnika z lekkimi obawami co koniecznie musimy wyeliminować. W kolejnych spotkaniach musimy udowodnić że stać na dużo więcej niż w poprzednich spotkaniach i pokazać że mamy chęć uderzania w najwyższe cele ! Kolejnym naszym rywalem jest Unia Wrocław z którą postaramy wyeliminować swoje dotychczasowe błędy.

PKS : Rudyk - Kozubek, Grabarek, Fajdasz - Podlewski, Sztaba, Kruk, Żabski - Krzywda oraz Fąfara, Zwarycz

Orliki gr. Biała vs APN Talent Trzebnica & Olympic W-w

W słoneczne niedzielne przedpołudnie gościliśmy w Łanach zespoły z Trzebnicy i Wrocławia. Trwający ponad 3 h trójmecz rozgrywany był systemem każdy z każdym, w sumie każdy zespół rozegrał 8 spotkań.

PKS : Hubert - Oskar, Igor, Karol, Tymon, Tycjan, Kuba D, Miki G, Miki W, Popuś, Dominik, Maciek

Tego dnia byliśmy świadkami wielu efektownych akcji kombinacyjnych w naszym wykonaniu, które coraz częściej skutecznie finalizujemy. Znakomicie wychodzi nam otwarcie gry od własnej bramki czego przykładem była akcja, w której po 2 podaniach strzelamy bramkę. Cieszy fakt o stale rosnącym poziomie umiejętności taktycznych zawodników i współpracy zwłaszcza w fazie obronnej. Jednak takie mecze jak w sobotę ukazują również nasze słabe strony, którymi od dłuższego czasu pozostaje krycie przy SFG oraz komunikacja a właściwie jej brak. Nad SFG nie będziemy pracować jednak poprawa powinna nastąpić w sferze mentalnej przy rozgrywaniu tego elementu gry. Na pochwały w niedzielę najmocniej zapracowali Hubert i Kuba D. Kolejne granie już w najbliższy weekend. Rocznik 2008 w sobotę, 2007 w niedzielę.

Galeria z meczu tutaj.