PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Relacja z weekendu grup młodzieżowych !

  • autor: paweladmin, 2018-03-27 16:00

 

Dwa zespoły młodzieżowe PKS-u w sobotę rywalizowały z innymi drużynami. Żaki z rocznika 2010 wystąpiły w turnieju ASik Winter Cup w Kiełczowie, z kolei drużyna Młodzików rozegrała pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej.

Relacje trenerów w rozwinięciu

Żaki - rocznik 2010

Kolejny turniej w Kiełczowie za nami. Tym razem do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznik a 2010 i młodsi. Występ przyniósł jak zawsze sporo pozytywnej energii oraz emocji. W sobotę mieliśmy okazję rywalizować z wieloma zespołami, łącznie uczestniczyło 8 drużyn. Widać było, że nasi chłopcy byli przytłoczeni atmosferą panującą na turnieju i to odbiło się na grze. W meczach jest jeszcze sporo do poprawy, przede wszystkim po obiecującym początku narastało zmęczenie co było widać w ostatnich meczach jak ciężko zawodnicy znosili trudy turnieju, ale zyskali kolejne doświadczenie. Występ dał również cenne informacje szkoleniowe dla trenerów. Statuetką w naszej drużynie został nagrodzony Borys Painta. Chłopcy z niecierpliwością czekają na kolejne występy.

Galeria zdjęć z turnieju tutaj

Okręgowa Liga Młodzików

Olympic IV Wrocław 5-1 PKS Łany

bramka : Fąfara

PKS : Rudyk, Kozubek, Grabarek, Zwarycz, Sztaba, Kruk, Podlewski, Fajdasz, Fąfara

Mecz inaugurujący rundę wiosenną na duży minus. Cały mecz kontrolowany był przez gospodarzy, którzy na nasze szczęście byli bardzo nieskuteczni. Nasz bramkarz w minioną sobotę miał ręce pełne roboty,  mimo że musiał wyciągać piłkę z siatki aż 5 razy w tym meczu lecz Adaś uratował nasz zespół od dużo bardziej niekorzystnego wynik dla naszego zespołu. Brak pomocy w obronie zawodników drugiej linii tylko pomagał przeciwnikowi przy tworzeniu dogodnych sytuacji podbramkowych a gdy już udało nam się odzyskać piłkę nie było możliwości utrzymania się przy niej przez dłuższy czas z powodu braku ruchu oraz wysokiego pressingu przeciwnika na naszej połowie.  Zła organizacja w obronie jak i w ataku nie mogła pozwolić nam na jakikolwiek korzystny wynik. Po pierwszym treningu omówiliśmy całe spotkanie i postaramy się nauczyć na własnych błędach by takie niespodzianki w naszym wykonaniu więcej nie miały miejsca


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [114]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2006 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 232
ogółem: 609 693

statystyki szczegółowe

Logowanie