• autor: paweladmin, 2018-03-20 15:33

Za nami kolejny weekend z udziałem grup młodzieżowych w zawodach.

W sobotę drużyny Żaków i Skrzatów PKS-u wystąpiły w turnieju ASik Winter Cup 2018 w Kiełczowie. Były to pierwsze zawody pod wodzą nowego trenera.

Relacja z turnieju w rozwinięciu.

Skrzaty

Kolejny turniej tym razem w Kiełczowie najmłodszej grupy przyniósł jak zawsze sporo pozytywnej energii oraz emocji mimo wczesnej godziny. W sobotę mieliśmy okazję rywalizować z całkiem nowymi dla nas zespołami. Widać było, że nasi chłopcy byli przytłoczeni atmosferą panującą na turnieju i to odbiło się na grze. W meczach jest jeszcze sporo do poprawy, ale nasze Skrzaty mogły być zadowolone ze swojego postępu i zyskali kolejne doświadczenie. Nagrodzony statuetką został Adrian Chebes. Kolejne zawody są kwestią czasu i z pewnością Skrzaty wyczekują tego dnia z niecierpliwością.

Żaki

Również nasze Żaki brały udział w turnieju w Kiełczowie w sesji popołudniowej.  Zaprezentowali się przyzwoicie, realizowali założenia taktyczne nad którymi pracowali na treningach. Strzelali mnóstwo goli, w kluczowych momentach brakowało utrzymania koncentracji i gubili krycie, aczkolwiek zawodnicy i trener są zadowoleni z sobotniego występu. Nie wynik a ciągły rozwój i dobra zabawa jest najważniejszy stąd ciągła rotacja podobnie jak w młodszej grupie. Statuetką za swoją postawę został nagrodzony Marcel Cedro.

Fotorelacja z turnieju tutaj

Wideo z każdego meczu tutaj