PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Relacja z weekendu grup młodzieżowych !

  • autor: paweladmin, 2018-03-20 15:33

 

Za nami kolejny weekend z udziałem grup młodzieżowych w zawodach.

W sobotę drużyny Żaków i Skrzatów PKS-u wystąpiły w turnieju ASik Winter Cup 2018 w Kiełczowie. Były to pierwsze zawody pod wodzą nowego trenera.

Relacja z turnieju w rozwinięciu.

Skrzaty

Kolejny turniej tym razem w Kiełczowie najmłodszej grupy przyniósł jak zawsze sporo pozytywnej energii oraz emocji mimo wczesnej godziny. W sobotę mieliśmy okazję rywalizować z całkiem nowymi dla nas zespołami. Widać było, że nasi chłopcy byli przytłoczeni atmosferą panującą na turnieju i to odbiło się na grze. W meczach jest jeszcze sporo do poprawy, ale nasze Skrzaty mogły być zadowolone ze swojego postępu i zyskali kolejne doświadczenie. Nagrodzony statuetką został Adrian Chebes. Kolejne zawody są kwestią czasu i z pewnością Skrzaty wyczekują tego dnia z niecierpliwością.


Żaki


Również nasze Żaki brały udział w turnieju w Kiełczowie w sesji popołudniowej.  Zaprezentowali się przyzwoicie, realizowali założenia taktyczne nad którymi pracowali na treningach. Strzelali mnóstwo goli, w kluczowych momentach brakowało utrzymania koncentracji i gubili krycie, aczkolwiek zawodnicy i trener są zadowoleni z sobotniego występu. Nie wynik a ciągły rozwój i dobra zabawa jest najważniejszy stąd ciągła rotacja podobnie jak w młodszej grupie. Statuetką za swoją postawę został nagrodzony Marcel Cedro.

 

Fotorelacja z turnieju tutaj

Wideo z każdego meczu tutaj

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [78]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2001 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 207, wczoraj: 85
ogółem: 569 111

statystyki szczegółowe

Logowanie