PKS ζny - strona nieoficjalna

Aktualno軼i

Relacja z weekendu grup m這dzie穎wych !

• autor: paweladmin, 2018-03-15 14:15

Kolejne mecze sparingowe rozegra造 zespo造 M這dzików i Orlików gr. Bia豉 PKS-u.

Podopieczni trenera Kamila zagrali z Parasolem, natomiast m這dsi koledzy zmierzyli si w O豉wie z AP Champions.

Relacja w rozwini璚iu.

M這dziki

Parasol Wroc豉w 3-2 PKS xNY

bramki : 畝bski, Kruk

Rudyk- Kozubek, Grabarek, 畝bski, Zwarycz, Podlewski, Kruk, Fajdasz, Krzywda oraz Sztaba, F庶ara

W niedziel rozegrali鄉y ostatni sparing przed ligowymi zmaganiami. Mecz trwa 3tercje po 25'. Pierwsze minuty zdecydowanie nale瘸造 dla zawodników Parasola. Do嗆 szybko zdobywaj dwie bramki bo ju w pierwszych 5minutach meczu. Po dwóch straconych bramkach zaczynamy dopiero mecz. Znowu stwarzamy sobie sytuacje do oddania strza逝 lecz tego nie finalizujemy. Pierwsza tercja to zdecydowana przewaga zawodników z Wroc豉wia z kilkoma sytuacjami naszej dru篡ny  pod bramk rywala co podczas pierwszej przerwy mo積a by這 przeanalizowa jak gra na jeszcze wy窺zym poziomie. Podczas przerwy okre郵ili鄉y drobne cele które mimo wyniku mieli鄉y zrealizowa w drugiej tercji. Drug po這w rozpoczynamy mocno zmotywowani i od razu wida du穎 lepsz gr naszego zespo逝. Trójka Kozubek, Kruk, Podlewski konstruowali sk豉dne akcje w bocznyn sektorach boiska co przynosi這 nam wiele sytuacji podbramkowych. Cierpliwo嗆 w rozgrywaniu akcji przynios豉 nam pierwsz bramk lecz nie uznan przez s璠ziego z powodu s璠ziego. Dalej wida lekk przewag naszego zespo逝 w drugiej tercji lecz przeciwnik równie stwarza gro幡e akcje ale dost瘼u do bramki skutecznie broni F庶ara. Po sk豉dnej akcji lewa strona boiska ponownie wyró積ia si Kruk, Krzywda ale równie i 畝bski, dzi瘯i wspó逍racy 畝bski znalaz sobie troch wolnego miejsca i strza貫m z dystansu zdobywa bramke. Druga tercj ko鎍zymy korzystnym wynikiem 1:0. Trzecia tercja to ju wyrównana gra obu zespoów lecz z mocnym nastawieniem na ofensywe. Dru篡ny do嗆 szybko przemieszcza造 si z pi趾 z jednej strony boiska na drug, niestety ponownie w naszym wykonaniu zawodzi skuteczno嗆 i zako鎍zenie akcji strza貫m w wielu dogodnych sytuacjach. Na pewno sparing przyniós nam du穎 nowych sytuacji meczowych do analizy ale równie u鈍iadomi 瞠 ca造 czas nale篡 nad sob pracowa podczas treningów i jeszcze daleka droga przed nami do pi趾i na najwy窺zym poziomie.

Orliki gr.Bia豉 vs Champions O豉wa

W niedziel go軼ili鄉y w O豉wie na sparingu z AP Champions O豉wa. Ponad dwugodzinny sparing by bardzo warto軼iowym elementem szkoleniowego tygodnia. Dwa zespo造 PKS-u i gospodarzy na zmian co 15 minut rywalizowa造 i d捫y造 do zdobywania jak najwi瘯szej liczby bramek.

Ekipa nr I rozpocz窸a mecz bardzo dobrze, pe軟a kontrola nad gr, skuteczna gra w odbiorze pod bramk rywala i szybka finalizacja spowodowa造 瞠 ko鎍zymy ten fragment wysok wygran. Kolejne trzy cz窷ci by造 zdecydowanie bardziej wyrównane, zespó z O豉wy du穎 lepiej radzi sobie z wyprowadzeniem pi趾i przez co gra przenios豉 si gównie do 鈔odkowej strefy boiska. Gole pada造 po obu stronach, nie brakowa這 efektownych zagra zawodników obu klubów. Trzy cz窷ci ko鎍z si remisem lub minimaln wygran PKS-u co 鈍iadczy o wyrównanym pojedynku.

PKS I : Hubert - Oskar, Igor, ㄆkasz, Tymon, Tycjan

Ekipa nr II tak jak koledzy 15 minut gry przeplatali 15 minutami odpoczynku. Ch這pcy mieli okazj gra na ró積ych pozycjach, a 60 minut gry by這 du膨 dawk czasu do pokazania umiej皻no軼i. Tego dnia jednak wielu z nas zagra這 zdecydowanie poni瞠j swoich mo磧iwo軼i. Powodem by造 gównie zbyt wolna gra i nieodpowiednie decyzje co powodowa這, 瞠 brakowa這 nam sk豉dno軼i. Dodaj帷 ma陰 aktywno嗆 w grze bez pi趾i musimy oceni, 瞠 nie by to dobry dzie w naszym wykonaniu. Oczywi軼ie by這 wiele pozytywnych aspektów w grze jednak chc帷 rozwija si w odpowiednim tempie musimy od siebie wymaga coraz wi璚ej. Wyniki zespo逝 nr II by造 wyrównane, remisy przeplatali鄉y jedno bramkowymi pora磬ami, wi璚 by豉 to warto軼iowa gra zarówno dla nas jak i AP Champions.

PKS II : Hubert - Miki W, Miki G, Popu, Kuba, Dominik

Na koniec seria rzutów karnych, w której zaprezentowali鄉y si bardzo dobrze zarówno strzelaj帷 jak i broni帷 wiele "11".

Na wyró積ienie zapracowa這 w niedziel 3 graczy : Hubert zw豉szcza za bardzo dobr gr na przedpolu oraz Tymon i Oskar, którzy tego dnia byli w bardzo dobrej dyspozycji.

Podzi瘯owania dla trenera AP Champions O豉wa. Nast瘼ny weekend wyj徠kowo wolny.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Nab鏎

Akademia Pi趾arska PKS xNY

dzieci i m這dzie z roczników

Szczegó這we informacje

Nabór trwa przez ca造 rok !

PKS ζny TV - YouTube

PKS ζny TV - YouTube