PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Relacja z weekendu grup młodzieżowych !

  • autor: paweladmin, 2018-03-08 10:38

 

Niedziela była dniem meczów sparingowych naszych Młodzików i Orlików gr.Biała.

Starsza z tego grona drużyna PKS-u zagrała mecz sparingowy ze Śląskiem Wrocław, natomiast młodsi zagrali w Brzegu z miejscową Stalą.

Relacja z meczów w rozwinięciu.

Młodziki

PKS ŁANY 4-3 Śląsk Wrocław
bramki : 3x Krzywda, Żabski


Podczas kolejnego weekendu nasza drużyna rozegrała sparing. Tym razem naszym rywalem był Śląsk Wrocław. Od pierwszych do ostatnich minut nasza drużyna przeważała w spotkaniu i stwarzała sobie dogodniejsze sytuacje pod bramką rywala. W meczu mieliśmy okazję doskonalić swój atak pozycyjny ale również zwrócić uwagę na działania defensywne podczas szybkich ataków przeciwnika z których przeciwnik głównie strzelał bramki. Nasza gra wyglądała bardzo dobrze i widać że nasi zawodnicy odzyskali pewność siebie oraz przyjemność jaką sprawia im dana dyscyplina sportu. W meczu bardzo dobrze zaprezentował się Wiktor Kruk, gdzie jako środkowy pomocnik brał cały ciężar gry na swoje barki i bardzo mądrze rozgrywał piłki do swoich kolegów którzy dzięki jego podaniom mieli na prawdę dogodne sytuacje. Gra że Śląskiem przyniosła nam kolejne fragmenty meczu do analizy i poprawy aby w lidze gra wyglądała jeszcze bardziej płynnie i skutkowała wieloma bramkami dla naszego zespołu. Nadal jednak próbujemy grać ładnie dla oka i czasami "wejść z piłką do bramki" co nie zawsze jest możliwe. Już za tydzień kolejny wymagający przeciwnik jakim jest Parasol Wrocław. Liczymy na dobrą postawę naszych zawodników i na kolejne lekcje gry jakie przyniesie nam mecz
Skad: Rudyk, Kozubek, Grabarek, Żabski, Podlewski, Kruk, Fajdasz, Zwarycz, Krzywda oraz Fąfara

 

Orliki gr.Biała vs Stal Brzeg


W niedzielne przedpołudnie mocno okrojona przez urazy i choroby drużyna Orlików zagrała mecz sparingowy w Brzegu z miejscową Stalą. Miejscem spotkania była okazała hala sportowa, a przeciwnikiem drużyna Stali z rocznika 2008, z którą rywalizowaliśmy pół roku temu podczas letniego obozu. 
Podczas trwającego blisko 2 h meczu byliśmy świadkami wielu bramek i udanych zagrań naszych zawodników, którzy dominowali nad gospodarzami w wielu elementach. Bardzo dobrze funkcjonowała nasza gra na własnej połowie dzięki czemu często gościliśmy pod bramką Stali. Głównym założeniem dla graczy była odważna i skuteczna gra w pojedynkach 1x1 i w tym elemencie wypadliśmy bardzo dobrze. Coraz lepiej funkcjonuje również nasza komunikacja w czasie gry co ułatwia współpracę zwłaszcza w grze defensywnej.
Wynik meczu zdecydowanie na naszą korzyść, a poparte to dobrą grą wszystkich zawodników więc jedyne co pozostało to pochwalić zespół za dobrze wykonaną pracę na treningach czego efekty są widoczne podczas turniejów i sparingów.

PKS : Miki G, Kuba, Tymon, Igor, Oskar, Dominik, Łukasz


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [73]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2006 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 196
ogółem: 597 062

statystyki szczegółowe

Logowanie