PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Relacja z obozu w Dzierżoniowie !

  • autor: paweladmin, 2018-01-30 15:25

 

Zawodnicy grupy Białej Orlików PKS-u spędzili II tydzień ferii zimowych na obozie w Dzierżoniowie.

Relacja z obozu w rozwinięciu.

Grupa Biała Orlików PKS-u spędziła II tydzień ferii zimowych na obozie w Dzierżoniowie. Miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje bardzo dobre warunki do treningu takim zespołom jak nasz dzięki czemu pobyt pod względem szkoleniowym nie miał ograniczeń.

W sumie zespół w ciągu 6 dni odbył 12 treningów - głównie na boisku oraz rozegrał 3 gry sparingowe w hali : 2 x z kadrą Dolnego Śląska dziewcząt U13, 1 x z Lechią Dzierżoniów rocznik 2007. Głównym celem obozu były aspekty szkoleniowe i temu poświęcony był plan wyjazdu choć nie zabrakło czasu na aktywny wypoczynek i integrację. Zgodnie z tradycją sprawdzona została wiedza piłkarska uczestników, a ta u większości chłopców z roku na rok stale rośnie. 

Wraz z liczbą odbytych treningów rosło również zmęczenie młodych zawodników zarówno fizyczne jak i psychiczne, pod względem wykonanej pracy na treningu było to zdecydowanie najtrudniejszy obóz jednak jest to naturalne i wynika z rosnącego wieku. Pomimo dużej objętości zajęć chłopcy znajdowali motywację do ciągłej pracy, a ta sprawiała im przyjemność. 

Rozegrane mecze sparingowe były uzupełnieniem treningu i dostarczyły nowe doświadczenia, zwłaszcza mecze z dziewczętami. Spotkanie z Lechią zakończyło się naszą porażką, choć kilka elementów naszej gry należy ocenić pozytywnie to w osiągnięciu lepszego rezultatu ograniczyła nas skandalicznie niska skuteczność pod bramką drużyny z Dzierżoniowa. Mecze z kadrą dziewcząt były wyrównane zarówno jeśli chodzi o wynik jak i o przebieg spotkań. W pierwszego z nich z pewnością zapamiętamy przepiękne gole Igora - z przewrotki i Popusia - z połowy hali. Waleczna postawa mimo zmęczenia wcześniejszymi treningami dała nam remis w starciu z wyselekcjonowaną grupą dziewcząt z Dolnego Śląska z rocznika 2005 i młodszych i w rozegranych karnych więcej radości miały przeciwniczki. W rewanżu dwa dni później dziewczyny okazały się lepsze o jedną bramkę choć znów pojedynek był wyrównany. 

W rozgrywanych turniejach Pro Evolution Soccer 2018 na PS4 nie zawiedli faworyci, a słyszane opinie o wyższości produktu firmy Konami nad FIFĄ świadczą o słuszności wyboru tytułu turniejowej rozgrywki. W konkursie wiedzy znów wysoki poziom potwierdził Karol, natomiast blisko wygranej byli też Kuba i Popuś więc kolejna edycja (w lecie) będzie ciekawa. Osoby z miejsc 1-3 otrzymały nagrody oczywiście na podium co jest naszą tradycją gdy gościmy w Dzierżoniowie. W międzyczasie odwiedziliśmy rynek w Dzierżoniowie po drodze dokonując zakupów i tutaj też ciekawostka bo jeden z chłopców wykazał się dużą przedsiębiorczością i wydał w czasie swojego pobytu poniżej 10 zł. 

Korzystając z odnowy w formie jacuzzi każdy z uczestników doświadczył jak dobra atmosfera panuje w tej grupie. Atmosfera poparta wykonaną pracą powoduje, że z obozu każdy wrócił bogatszy o poziom umiejętności piłkarskich, zmęczony z powodu liczby czasu spędzonego na treningu i grach i mam nadzieję, że zadowolony z powodu przebiegu tego przedsięwzięcia.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za pracę wykonaną na treningach, za wspólnie spędzone 6 dni, a rodzicom za zaufanie. 

Kolejny obóz w czasie wakacji, a zmiana kategorii po sezonie wymaga obecności na obozie wszystkich członków zespołu.

Zdjęcia tutaj


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [75]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2006 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1513, wczoraj: 183
ogółem: 591 782

statystyki szczegółowe

Logowanie