PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Zmiany w kadrze trenerskiej PKS-u !

  • autor: paweladmin, 2018-01-26 19:51

 

Od 29 stycznia dojdzie do zmian w kadrze trenerskiej PKS-u. Zmiany dotyczą kategorii Skrzat, Żak, Orlik i Junior Młodszy. 

Nazwiska nowych trenerów przedstawiamy w rozwinięciu.

 

 

Początek roku okazał się okresem wielu zmian na stanowiskach trenerów. Zakończona współpraca z trenerami : Damianem Królewiczem i Radosławem Grabarkiem powoduje zasilenie klubu nowymi szkoleniowcami.

Zmiany będą dotyczyć zdecydowaną większość kategorii wiekowych :

Skrzaty - nowym trenerem w naszej najmłodszej kategorii będzie Namir Kapczyński-Helmi posiadający kurs UEFA B, absolwent AWF we Wrocławiu. Zmianie ulegną również terminy treningów grupy, która od 29 stycznia będzie trenować we wtorki i piątki o g.17.00

Żaki - trenera Radosława Grabarka zastąpi Namir Kapczyński-Helmi. Zawodnicy od teraz będą trenować w jednej grupie bez podziału na grupę Białą i Niebieską. Zmianie ulegną również terminy treningów grupy, która od 29 stycznia będzie trenować we wtorki i piątki o g.18.00

Orliki - grupa Niebieska - trenera Damiana Królewicza zastąpi Michał Kaca. Michał nie jest postacią kompletnie anonimową w Łanach gdyż w sezonie 2016/2017 odbywał staż trenerski w naszym klubie. Treningi grupy będą odbywać się w dotychczasowych terminach.

Juniorzy Młodsi -  trenera Damiana Królewicza zastąpi Przemysław Sztyler - trener UEFA B. Treningi grupy będą odbywać się w dotychczasowych terminach.

Trenerom Damianowi Królewiczowi i Radosławowi Grabarkowi dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie oraz wykonaną pracę i życzymy powodzenia w kolejnych etapach trenerskiej przygody. 

Niebawem przybliżymy dokładniej postacie nowych trenerów w klubie . 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [194]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2006 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1503, wczoraj: 183
ogółem: 591 772

statystyki szczegółowe

Logowanie