Relacja z Turnieju Mikołajkowego w Łanach !

• autor: paweladmin, 2017-12-11 09:27

W sobotę hala w Łanach była miejscem rozgrywek Turnieju Mikołajkowego Skrzatów, Żaków i Orlików. Chłopcy rozgrywali mecze wewnętrzne w swoich kategoriach, a na koniec piłkarskich zmagań na uczestników czekały prezenty od Świętego Mikołaja, które wręczyli jego pomocnicy.

Relacja w rozwinięciu.

Skrzaty

Chłopcy po rozgrzewce przystąpili do gier 2x2, w których nie brakowało zarówno goli jak i widowiskowych akcji. Mimo dużej intensywności każdy z uczestników chciał dać z siebie jak najwięcej. Po grach 2x2 przyszła pora na klasyczny mecz 4x4, który jest chyba ulubioną formą treningu młodych adeptów. Po zmaganiach piłkarskich każdy zawodnik otrzymał prezenty w postaci klubowych czapek i kominów oraz produkty firmy Sonko. Nie brakowało uśmiechów na twarzach co powoduje radość organizatorów przedsięwzięcia czyli kadry trenerskiej.

Żaki

Chłopcy z grupy Białej i Niebieskiej zostali podzieleni na zespoły i przez 2 godziny rozgrywali między sobą mecz za meczem w systemie 4+1. Duża ilość minut spędzonych na placu gry każdego zawodnika spowodowała, że każdy miał prawo czuć się zmęczony. Po zakończeniu gier chłopcy zostali obdarowani prezentami, które mamy nadzieję, okażą się przydatne w czasie treningów.

Orliki

Członkowie grupy Białej i Niebieskiej podzieleni na 4 zespoły rywalizowali w systemie każdy z każdym w 2 rundach. Chłopcy mieli za zadanie sami ustalić role w zespołach i wszystkie zasady dotyczące gry drużyny mogli ustalać wedle swoich przekonań. Trenerzy nie ingerowali w żaden z elementów co powodowało bardzo dużo swobody u graczy. W meczach padło wiele ładnych bramek. Byliśmy świadkami wielu efektownych akcji indywidualnych. Na koniec tak jak w młodszych kategoriach chłopcy otrzymali upominki i zmęczeni ale zadowoleni udali się do domów. Podziękowania dla mam Tymona i Karola za przygotowanie poczęstunku dla młodych graczy.

Zdjęcia tutaj

Za uczestnictwo w Turnieju Mikołajkowym dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz rodzicom, niebawem widzimy się znowu, tym razem na zakończeniach rundy jesiennej.