Przydział zawodników drużyny Trampkarz do innych kategorii...

• autor: paweladmin, 2017-10-16 11:44
Przydział zawodników drużyny Trampkarz do innych kategorii wiekowych !

Ze względu na małą liczbę zawodników w grupie Trampkarz zawodnicy z tej kategorii od najbliższego tygodnia będą przydzieleni na stałe do innych kategorii w klubie. Powodem tej decyzji jest niska frekwencja na treningach oraz problem ze skompletowaniem drużyny na mecze ligowe.

Przydział zawodników oraz więcej szczegółów w rozwinięciu.

Drużyna Trampkarzy od początku sezonu boryka się z problemem małej liczebności oraz niskiej frekwencji na treningach i meczach ligowych. Spowodowane jest to wieloma czynnikami jednak nasze chęci stworzenia zawodnikom możliwości rozwoju oraz nadzieja na zwiększenie się liczby zawodników spowodowały, że od września drużyna odbywała swoje treningi i została zgłoszona do rozgrywek ligowych. Ze względu na fakt, iż wiele klubów z Ligi Terenowej Trampkarzy wycofywało swoje zespoły z rozgrywek PKS rozegrał pierwszy mecz ligowy dopiero 30 września. Tydzień później ze względu na braki kadrowe drużyna nie przystąpiła do spotkania z Fenomenem Leśnica co spowodowało walkower na korzyść drużyny z Wrocławia. Kolejny tydzień pokazał, że zebranie pełnego zespołu nie jest możliwe bo PKS zagrał w 10 - osobowym składzie przeciwko Śląskowi i poniósł wysoką porażkę. Te wydarzenia spowodowały podjęcie decyzji o przydziale zawodników z kategorii Trampkarz do innych drużyn ligowych PKS-u, w których chłopcy będą mieli możliwość trenowania oraz rywalizacji w ligach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Przydział zawodników z grupy Trampkarz do innych kategorii :

Rocznik 2005 : Jan Fąfara, Wiktor Kruk przechodzą na stałe do drużyny Młodzik

Treningi : Poniedziałek g.18.15, Środa g.18.15, Piątek g.18.00 - Trener Kamil Kozieł

Rocznik 2004 i 2003 : Pio Kalemba, Bartek Kowalczyk, Łukasz Bruczuk, Sven Rudawski, Wiktor Serwatka, Michał Gomółka, Kacper Tas, Dariusz Jędras przechodzą na stałe do drużyny Junior Młodszy

Treningi : Wtorek i Czwartek g.18.30 - Trener Damian Królewicz (tel. 608 622 626)

Decyzja o zawieszeniu treningów Trampkarzy i przydziale zawodników do innych grup nie oznacza wycofania drużyny z rozgrywek ligowych ponieważ drużyna Młodzików w najbliższą sobotę na pauzę w swojej lidze dlatego zawodnicy z roczników 2003 i 2004 + zawodnicy rocznika 2005 z drużyny Młodzików w najbliższą sobotę zagrają mecz Terenowej Ligi Trampkarzy z Forzą Wrocław.

W planach na kolejny sezon,a być może nawet rundę wiosenną tego sezonu jest utworzenie z powrotem zespołu w kategorii Trampkarz, wszystko jest zależne od liczby trenujących zawodników z danych roczników. Po obecnym sezonie rocznik 2003 na stałe przejdzie w kategorię Junior Młodszy, zaś rocznik 2005, który jest w PKS-ie dużo liczniejszy od 2003 zasili kategorię Trampkarz.