PKS ζny - strona nieoficjalna

Aktualno軼i

Relacja z mecz闚 grup m這dzie穎wych PKS-u !

• autor: paweladmin, 2017-10-08 13:17

Dru篡ny M這dzików i Juniorów M這dszych PKS-u rozegra造 kolejne mecze ligowe, w obu przypadkach PKS nie uda這 si zdoby punktów do ligowej tabeli. Spotkanie Trampkarzy nie zosta這 rozegrane.

Relacje w rozwini璚iu.

OLM這dzików

Sokó Smolec 6-2 PKS ζny

bramki : Grabarek, Podlewski

Mecz ze Smolcem by nielada wyzwaniem. Pierwsze k這poty to na w豉sne 篡czenie spowodowane spó幡ieniami oraz brakami w kadrze natomiast drugie zapewnione przez go軼i(Olimpic Wroc豉w grupa trampkarz) którzy grali mecz przed naszym zespo貫m gdy dali nam mo磧iwo嗆 przebrania si w szatni 20minut tu przed pierwszym gwizdkiem naszego spotkania z dru篡n M這dzików Soko豉. Pierwsze minuty spotkania to do嗆 chaotyczna gra obu zespoów. W 9' gospodarze maj rzut ro積y i po dograniu pi趾i w pole karne jeden z zawodników Soko豉 umieszcza pi趾 w bramce. Po zdobytej bramce Sokó nadal atakuje na nasza bramk lecz skutecznie si bronimy przed utrat kolejnej bramki. Po jednej z kontr wywalczyli鄉y rzut ro積y który rozgrywamy na krótko zaskakuj帷 przeciwnika. Kruk wrzuca pi趾 w Pole karne za plecy obro鎍ów a Grabarek z prostego podbicia umieszcza pi趾 w siatce.  Ko鎍owe 10' pierwszej po這wy nasza dru篡na skutecznie stwarza豉 zagro瞠nie w bocznych sektorach boiska lecz 瘸dna akcja nie zako鎍zy豉 si zmian wyniku.  Do przerwy mamy 1:1. Od drugiej po這wy próbujemy swoich si na zdobycie kolejnej bramki staraj帷 si odebra pi趾 jak najszybciej pod bramk rywala lecz rywal kontrowa i strzela bramki. Tracimy bramk w 3' po b喚dach bocznego obro鎍y. Nast瘼na bramk. Tracimy w 11, 13 i 14minucie co by這 dla naszego zespo逝 wielkim zdziwieniem. Gospodarze 豉two wygrywali pojedynki z bocznymi obro鎍ami a nasi 鈔odkowi pomocnicy nie zawsze wywi您ywali si ze wszystkich dzia豉 w obronie co spowodowa這 szybkie straty bramek. Kolejna strata bramki naszego zespo逝 nast瘼uje w 17' tym razem z braku 鈔odkowego obro鎍y. Na pocieszenie udaje nam si strzeli bramk w 19'po indywidualnym rajdzie Podlewskiego. To nie jedyna okazja która móg wykorzysta aby zmieni losy tego spotkania . Podlewski poraz kolejny stwarza wiele problemów przeciwnikowi lecz Wiktor albo nie trafia w bramk albo cz瘰to"zamyka" si od mo磧iwo軼i podania pi趾i do swojego partnera co skutkowa這 najcz窷ciej strata. Mimo to by豉 to jedna z najja郾iejszych postaci w naszym zespole. Mecz przegrany na w豉sne 篡czenie lecz podnosimy g這wy do góry i w kolejnym meczu b璠ziemy walczy du穎 wi璚ej aby pokaza si z dobrej strony.

TLTrampkarzy

PKS po inauguracji ligi przed tygodniem w sobot mia zmierzy si na wyje寮zie z dru篡n Fenomen Le郾ica. Niestety spotkanie nie dosz這 do skutku a powodem takiej sytuacji by fakt, i nasz zespó stawi si na meczu w niekompletnym sk豉dzie. Jest to pierwsza taka sytuacja kiedy dru篡na PKS-u nie rozegra豉 swojego meczu ligowego z powodu braków kadrowych co jest dla nas sygna貫m o konieczno軼i podj璚ia decyzji, które poskutkuj unikni璚iu takim sytuacjom w przysz這軼i. Od pocz徠ku sezonu by這 jasne, 瞠 ta grupa nie imponuje liczebno軼i cho w ostatnim czasie pojawi造 si nowe osoby. Frekwencja na treningach jest s豉ba co utrudnia funkcjonowanie grupy. Mimo, 瞠 w lidze zosta這 jedynie 6 zespoów co oznacza rozegranie jedynie 5 meczów ligowych k這potem okaza這 si stawienie na meczu w Le郾icy. Ta sytuacja powoduje, 瞠 kwesti czasu jest przyznanie walkowera na korzy嗆 dru篡ny gospodarzy, a nasz klub zostanie ukarany kar finansow przez organizatora rozgrywek.

Aby unikn望 takim wydarzeniom czynione s kroki by ten k這potliwy problem rozwi您a. Dlatego je郵i w najbli窺zym tygodniu (9-15.10) frekwencja na treningach Trampkarzy nie ulegnie poprawie i zespó nie b璠zie w stanie rozegra kolejnego meczu ligowego (sobota g.10.30 w ζnach) to dru篡na zostanie wycofana z rozgrywek ligowych, a zawodnicy tej grupy b璠 na stale przydzieleni do dru篡n PKS-u w kategorii M這dzik (rocznik 2005) oraz w kategorii Junior M這dszy (rocznik 2003 i 2004).

Mamy nadziej, 瞠 uda si unikn望 takiego scenariusza.

LTJuniorów M這dszych

PKS ζny 1-5 Parasol Wroc豉w

bramka : Tam

Mecz z dru篡n Parasola Wroc豉w rozpocz掖 si z delikatnym opó幡ieniem. Dzi瘯i uprzejmo軼i trenera Parasola zosta on rozegrany zgodnie z planem. W dalszym ci庵u mamy sporo problemów z utrzymaniem pi趾i w 鈔odkowej strefie boiska, ale te z ka盥ym meczem zawodnicy udowadniaj 瞠 maja serce do walki. Mieli鄉y swoje szanse, zabrak這 opanowania i dobrych decyzji. Mecz zako鎍zy si wynikiem 1:5. Niestety przynajmniej dwie z pi璚iu bramek dla rywali pad造 po ewidentnych b喚dach s璠ziego. Du穎 indywidualnych b喚dów po naszej stronie spowodowanych jest cz窷ciowo brakiem kilku podstawowych zawodników. Do tej pory jeszcze nie uda這 nam si rozegra dwóch meczy w podobnym sk豉dzie wyj軼iowym. Mam nadziej 瞠 w przysz造m tygodniu b璠zie komplet na treningach i udowodnimy 瞠 stadion w ζnach b璠zie coraz trudniejszym teren dla dru篡n przyjezdnych.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Nab鏎

Akademia Pi趾arska PKS xNY

dzieci i m這dzie z roczników

Szczegó這we informacje

Nabór trwa przez ca造 rok !

PKS ζny TV - YouTube

PKS ζny TV - YouTube