PKS Łany - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Aktualności

Dołącz do Nas !

  • autor: paweladmin, 2016-07-26 23:12

Akademia Piłkarska

PKS ŁANY

zaprasza na treningi piłkarskie dzieci i młodzież z roczników 2006-2013

 

  • Znakomita baza treningowa : 4 boiska trawiaste oraz hala sportowa 
  • Trenerzy z Licencją UEFA
  • Grupy wiekowe : Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik
  • Udział w turniejach międzynarodowych
  • Udział w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

 

Więcej informacji pod nr. tel. 721-618-226 

ZAPRASZAMY !

 

 

Dlaczego warto dołączyć do Akademii Piłkarskiej PKS ŁANY ?

 

1. Baza treningowa - Nasz klub posiada najlepszą bazę treningową w regionie. Do dyspozycji naszych drużyn są 4 boiska trawiaste oraz hala sportowa. Duże znaczenie dla rozwoju i przyszłości młodych piłkarzy ma nawierzchnia na jakiej odbywają się zajęcia z młodzieżą, zdaniem wielu ekspertów zbyt częste trenowanie na tzw. "sztucznej trawie" negatywnie wpływa na zdrowie i w przyszłości może być przyczyną wielu urazów i kontuzji.

2. Cele - Obecnie wiele klubów młodzieżowych działa w celach komercyjnych, gdzie najważniejsze dla prezesów są zyski finansowe. PKS Łany ma za priorytet rozwój piłkarski każdego z zawodników nie czerpiąc z tego korzyści finansowych. Drużyny młodzieżowe PKS-u mają za priorytet rozwój indywidualny każdego z zawodników.

3. Kadra trenerska - Opiekę nad zawodnikami sprawują młodzi trenerzy, którzy doskonale rozumieją problemy dzieci i młodzieży. Trenerzy PKS-u posiadają licencje trenerskie UEFA.

4. Rozgrywki - Zespoły PKS-u biorą udział w rozgrywkach organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, oprócz tego zespoły młodzieżowe biorą udział w turniejach organizowanych przez zaprzyjaźnione kluby w okolicy. Również nasz klub często jest organizatorem takich przedsięwzięć. Uczestniczyliśmy w międzynarodowych turniejach piłkarskich w Pradze (Czechy), Siofok (Węgry) i we Wrocławiu.

5. Zgrupowania i półkolonie piłkarskie - zawodnicy PKS-u biorą udział w zgrupowaniach i półkoloniach organizowanych przez kadrę szkoleniową klubu. W zimie nasze zespoły przebywają w Dzierżoniowie, w lecie udajemy się do Brzegu (woj. Opolskie).

6. Przyjaźń - Piłka nożna zbliża ludzi do siebie nie tylko na boisku. W Naszym klubie wiele osób poznało się na boisku ,a ich przyjaźnie wychodzą również poza wspólną grę w piłkę. Młode zawodniczki i zawodnicy spotykają się również po za boiskiem i wspólnie spędzają czas.

7. Sukcesy - Nasza wychowanka może pochwalić się tytułem Mistrzyni Polski w kategorii Młodzik reprezentując kadrę województwa Dolnośląskiego. Kilku naszych wychowanków kontynuuje przygodę z piłką w wiodących klubach z regionu. Coraz więcej młodych zawodników PKS-u wzbudza zainteresowanie największych klubów z regionu.

8. Sprzęt najwyższej JAKOści - Nasi członkowie mają możliwość zakupu sprzętu sportowego po promocyjnych cenach u naszego partnera - firmy JAKO Polska. W sprzęcie tej firmy obecnie występuje m.i. Bayer Leverkusen (Niemcy). 

ZAPRASZAMY !


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [361]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór

Akademia Piłkarska PKS ŁANY

ZAPRASZA

dzieci i młodzież z roczników

2006 - 2013

 

Szczegółowe informacje 

 tel: 721-618-226

Nabór trwa przez cały rok !

 

 

 

 

Reklama

PKS Łany TV - YouTube

PKS Łany TV - YouTube

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 231
ogółem: 609 698

statystyki szczegółowe

Logowanie