Kwestie organizacyjne

Kwestie organizacyjne :

1. Kontakt do trenerów i prezesa - tutaj

2. Terminy meczy i turniejów :

Juniorzy Młodsi - terminarz - tutaj

Trampkarze - terminarz - tutaj

Młodziki - terminarz - tutaj

Orliki - terminarz - tutaj

Żaki - terminarz - tutaj

Skrzaty - terminarz - tutaj

Do udziału zawodnika w meczu ligowym lub turnieju niezbędne jest posiadanie ochraniaczy na piszczele. Prosimy pamiętać o tym elemencie ubioru.

3. Składka członkowska - 50 zł/miesięcznie. Więcej informacji o składce - tutaj .

Składki można również uregulować gotówką u trenerów ale prosimy w miarę możliwości o wpłaty na konto. Ułatwi to pracę trenerom.

4. Piłki - Każdy z zawodników powinien posiadać własną piłkę :

Piłka rozmiar 4 - Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki

Piłka rozmiar 5 -Trampkarze, Juniorzy Młodsi

5. Zgrupowanie zimowe - Dzierżoniów - 20-25.01.2018

6. Informacja o nieobecności - w przypadku braku udziału w turnieju lub meczu ligowym zawodnik lub rodzic jest zobowiązany do poinformowania trenera prowadzącego o swojej nieobecności. W przypadku dwukrotnego braku informacji o nieobecności zawodnik nie będzie powoływany na kolejne mecze, turnieje do końca rundy jesiennej. Powołania na mecze i turnieje będą przekazywane na treningach u trenerów oraz na Naszej stronie internetowej. Rodzice będą informowani sms-owo o zbliżających się meczach i turniejach.

7. Chętni rodzice zawodników  są proszeni o pranie strojów meczowych po meczach i turniejach.

8. Badania lekarskie -  Każdy zawodnik jest zobowiązany do dostarczenia trenerowi prowadzącemu badań lekarskich.

9. Zamówienia na sprzęt sportowy -

W sprawie zamówień na sprzęt proszę kontaktować się z trenerem Pawłem Wolfingerem.

10. Przekładanie zajęć treningowych - z pewnością będą dni, w których deszczowa pogoda uniemożliwi przeprowadzenie zajęć treningowych. Trenerzy prowadzący będą informować poprzez sms-y o przełożonych zajęciach treningowych. Każdy z trenerów będzie unikał odwoływania treningów, w przypadkach gdy pogoda uniemożliwi przeprowadzenie zajęć treningi będą odbywały się w późniejszym terminie. Jeżeli trener prowadzący nie informuje sms-owo o odwołaniu lub przełożeniu treningu i na stronie internetowej brak informacji na ten temat to oznacza, że zajęcia odbywają się zgodnie z planem

11. Parking oraz miejsce treningów - rodzice Naszych zawodników są proszeni o poruszanie się zgodnie ze wskazówkami na drodze dojazdowej do boiska. W przypadku ustawienia słupka drogowego na rozwidleniu przed dojazdem do boiska oznacza to że należy kierować się w kierunku, który jest dostępny. Możliwa jest zmiana miejsca przeprowadzania zajęć treningowych m.i. z powodu przemokniętej murawy na jednym z boisk, w takim przypadku zajęcia odbywają się na boisku, na którym panują najlepsze warunki.

12. Biuro rzeczy znalezionych - w przypadku zguby w postaci sprzętu treningowego, ubrania lub innych przedmiotów prosimy o kontakt z trenerami.

13. Prośba sołtysa Łan - Sołtys Naszej miejscowości - Ryszard Wychudzki (nie mylić z Ochódzkim) prosi o zachowanie ostrożności na drodze dojazdowej do Stadionu oraz przestrzeganie przepisów (ograniczenie do 30 km/h na terenie całej miejscowości). Spowodowane jest to skargami mieszkańców.

14. Zbiórki na mecze - Zbiórki będą odbywały się w miejscach wyznaczonych przez trenerów.

15. Wskazówki, skargi, zażalenia - w przypadku zastrzeżeń do pracy trenerów Tomaszewskiego i Kozieła prosimy o kontakt z trenerem Pawłem Wolfingerem, w przypadku zastrzeżeń do pracy trenera Wolfingera prosimy o kontakt z Prezesem - Zbigniewem Wolfingerem.

16. Spóźnienia - Prosimy o punktualne stawianie się na zajęcia treningowe lub zbiórki przed meczami i turniejami. Dzięki temu zawodnicy mogą się przygotować do zajęć i unikają niepotrzebnego stresu związanego ze spóźnieniem na zajęcia treningowe.

17. Nawodnienie zawodników na treningach - Prosimy o zaopatrzenie młodych zawodników i zawodniczek w wodę podczas trwania zajęć treningowych.

W razie pytań sfery organizacyjnej prosimy o kontakt z trenerem Pawłem Wolfingerem oraz z trenerami prowadzącymi.